ورود |عضويت
چهارشنبه 04 مهر ماه 1397
 

مدیر امور سرمایه گذاری

کامران بقائی: 

مدیر امور سرمایه گذاری

  شماره تماس:

  37913392

پست الکترونیک:

 k.baghaei@agri-es.ir

  سایت های مرتبط
 

                      مهم ************* مهم    

   ثبت نام طرح رونق تولید در سال 97( بهین یاب)

  ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات بخش کشاورزی از طریق سامانه بهین یاب به آدرس:www.behinyab.ir    بخش "تامین مالی بنگاههای اقتصادی و طرح های نیمه تمام در سال 1397امکان پذیرمی باشد.

اخبار مرتبط با مدیریت امور سرمایه گذاری
  اطلاعيه های مرتبط با مدیریت امور سرمایه گذاری
تامين مالي بازسازي و نوسازي بنگاه هاي صنعتي،معدني و كشاورزي
با عنایت به نامه شماره 4584-4697/6/96 مورخ 12/6/96 معاون محترم برنامه ریزی واقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص تامین مالی جهت بازسازی و نوسازی بنگاههای صنعتی، معدنی و کشاورزی منضم به نامه شماره 160990/96 مورخ 25/5/96 رئیس کل محترم بانک مرکزی (پیوست) ، بدینوسیله نظر آن مدیریت را به موارد ذیل معطوف می نماید. 1- ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات بخش کشاورزی از طریق سامانه بهین یاب به آدرس:www.behinyab.ir بخش "تامین مالی بنگاههای تولیدی در راستای اقتصاد مقاومتی- بازسازی و نوسازی" ازتاریخ 09/10/96 امکانپذیر، که لازم است اطلاع رسانی جامع به متقاضیان "بر اساس شرایط ذیل" صورت پذیرد . - صرفا دارندگان پروانه بهره برداری از سوی سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی که جهت بازسازی، نوسازی و تجهیز واحد خود متقاضی دریافت تسهیلات می باشند، مجاز هستند در سامانه مذکور ثبت نام نمایند. - کد ملی/ شناسه ملی و سایر اطلاعات افراد )حقیقی/ حقوقی( بصورت دقیق وارد سامانه گردد. - از ثبت نام با کد ملی سایر افراد خودداری و صرفا دارنده مجوز نسبت به ثبت مشخصات اقدام نماید. - برای هر مجوز تنها یک نوبت در سامانه اقدام به ثبت نام گردد. - در انتخاب بانک مورد نظر و مبلغ تسهیلات ضمن انجام هماهنگی های لازم، نهایت دقت صورت پذیرد. - شهرستان محل اجرای طرح در سامانه وارد گردد. )محل سکونت شخص ملاک نمی باشد) - جهت انجام هماهنگی های بعدی لازم است شماره تماس های ثابت و همراه ثبت شده در سامانه بصورت دائم در دسترس باشد. - متقاضی متعهد گردیده در صورت معرفی به بانک عامل حداکثر ظرف مدت 15 روز از زمان معرفی نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند. 2- بمنظور وحدت رویه و نظارت لازم وکافی توصیه می گردد از کافی نت های معتبر جهت ثبت نام متقاضیان استفاده شود. 3-نوع، تعداد و مبلغ تجهیزات مورد نیاز و همچنین نوع عملیات لازم الاجرا در واحد های مذکور بایستی بصورت کتبی به بخش های تخصصی سازمان ارسال، که پس از تایید بخش تخصصی در جلسات کمیته بررسی مطرح می گردد. بدیهی است طرح های فاقد تاییدیه فوق قابلیت بررسی در جلسات را ندارند. 4-تسهیلات مذکور در قالب تسهیلات سرمایه ثابت بوده و صرفا جهت تجهیز و بازسازی واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری قابل استفاده می باشد.  

آخرين مهلت ثبت نام متقاضيان در سامانه بهين ياب(تسهيلات طرح رونق توليد) - سه شنبه 28 آذر ماه 1396
با عنایت به نامه شماره 70582/104 مورخ 28/9/96 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ،به استحضار می رساند ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب جهت بهره مندی از تسهیلات طرح رونق تولید صرفا تا تاریخ 30/09/1396 امکان پذیربوده، فلذا خواهشمنداست با توجه به فرصت محدود باقیمانده دستورفرمایید موضوع با قید فوریت پیگیری و اطلاع رسانی لازم در این خصوص به متقاضیان واجد شرایط صورت پذیرد.   بيشتر...

تسهیلات طرح توسعه مکانیزاسیون سال 96
با عنایت به دستورالعمل پرداخت تسهیلات طرح توسعه مکانیزاسیون سال 96، متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز ، پس از بررسی و تایید صلاحیت و ارسال مدارک به سازمان جهاد کشاورزی استان جهت بهره مندی از تسهیلات مورد نظر با نرخ بهره 15 درصد به بانک کشاورزی معرفی گردند.  

بند "و" تبصره 16 قانون بودجه سال 96
به اطلاع می رساند در راستای اجرای بند "و" تبصره 16 قانون بودجه سال 1396 کل کشور کلیه شعب بانک کشاورزی نسبت به بخشودگی سود و جرائم دیرکرد مانده مطالبات تسهیلات اعطایی یارانه ای مورد حمایت دولت، حوادث غیر مترقبه، تسهیلات امهال شده بند "د" تبصره 11 قانون بودجه سال های 93 و 94 و بند "و" تبصره 13 قانون بودجه سال 95 تا سقف 400 میلیون ریال (اعم از سررسید شده تا قبل از سال 95 یا سررسید شده طی سال 95) حداکثر تا تاریخ 31/5/96 اقدام می نماید. لذا کلیه مشمولین می بایست در اسرع وقت جهت استفاده از مزایای این ماده قانونی به شعب مربوطه مراجعه فرمایند.  

گردش کار رسیدگی به درخواست تسهیلات بانکی از محل اعتبارات مشاغل خانگی مستقل سال 96-97 - شنبه 06 آبان ماه 1396
گردش کار رسیدگی به درخواست تسهیلات بانکی از محل اعتبارات مشاغل خانگی مستقل سال 96-97   بيشتر...

گردش کار رسیدگی به درخواست تسهیلات بانکی از محل اعتبارات مشاغل خانگی پشتیبان سال 96-97 - شنبه 06 آبان ماه 1396
گردش کار رسیدگی به درخواست تسهیلات بانکی از محل اعتبارات مشاغل خانگی پشتیبان سال 96-97   بيشتر...

 
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال سازمان جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 42680

عالی : 94%
خوب : 5%
متوسط : 1%
ضعیف : 0%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 193
Members اعضاء: 1
مجموع كاربران مجموع: 194

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 19722775
Visitors بازديد هاي امروز: 3800
Visitors بازديد هاي ديروز: 4396

فعال در اين زمان كاربران فعال:
01: ravabet
Copyright (c) 1397/07/04 پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا