ورود |  عضويت|  EN
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
 

آخرین بروز رسانی 1399/06/07

درج پیشنهاد ، انتقاد و سؤال جهت بررسی (لطفا سؤال خود را با حروف فارسی وارد نمائید)
  ارسال   صرفنظر  
متن / HTML

پیشنهاد می شود مطالبی در مورد زالو در پرتال بگذارید. 99/06/07

·         با سلام و درود فراوان خدمت شما

بنده علاقه مند به پرورش و تکثیر زالو می باشم لطفا بزرگواری فرمائید و بنده را راهنمائی کنید که از کجا باید شروع کنم. آیا محلی برای آموزش پرورش زالو در اصفهان و حومه وجود دارد یا خیر و کلا برای اخذ مجوزه های لازم و شروع کار چه مراحلی را باید طی کنم؟

انتقادی که از شما دارم این است که چرا این موارد در سایت شما نیست؟

پاسخ : ضمن تشکر از پیشنهاد و انتقاد شما به اطلاع می رساند بله آموزش و پرورش زالو زير نظر نظام مهندسی در آدرس کوی اميريه ، بلوار گلها ، ميدان گلها ، جنب ورزشگاه زيتون انجام می شود.

روند دريافت مجوز: از طريق مراجعه به مديريت جهادکشاورزی شهرستان و معرفی به شرکت خدمات مشاوره ای و بازديد توسط کارشناس (قبل از هر چيز بايد پروانه زمين و پروانه بهره برداری آب داشته باشيد) در صورت مثبت بودن بازديد ، تشکيل پرونده و ارجاع به سازمان جهادکشاورزی استان توسط شرکت خدمات مشاوره ای

لازم به ذکر است این مورد در پرتال سازمان موجود است. اگر روی لینک میز خدمت کلیک فرمائید در صفحه آمده روی لینک شناسنامه خدمات و تسهیلات کلیک فرمائید از صفحه آمده روی لینک نحوه دریافت مجوز تکثیر و پرورش زالوی طبی به آدرس  http://www.agri-es.ir/Default.aspx?tabid=9885  کلیک فرمائید کلیه اطلاعاتی که می خواهید در همین لینک می باشد.

 

متن / HTML

پیشنهاد می شود آدرس شرکت های خدمات مشاوره را در سایت جهادکشاورزی بگذارید. 98/11/15

·         با سلام

بنده به آدرس شرکت های خدمات مشاوره احتیاج داشتم و در سایت شما پیدا نکردم لطفا بارگذاری فرمائید.

پاسخ : ضمن تشکر از پیشنهاد شما به اطلاع می رساند اگر در header بالای صفحه پرتال سازمان روی لینک تماس با ما کلیک فرمائید و یا سمت راست صفحه پرتال سازمان روی لینک میز خدمت کلیک فرمائید لیست شرکت های خدمات مشاوره آورده شده است منتهی چون این شرکت ها همان دفاتر پیشخوان تخصصی حوزه کشاورزی هستند با اسم دفاتر پیشخوان اعلام شده اند.

 

متن / HTML

پیشنهاد می شود مطالبی در مورد بلدرچین در پرتال بگذارید. 98/04/27

·         با سلام و خسته نباشید

اینجانب علاقه زیادی در زمینه پرورش بلدرچین دارم و نیاز به اطلاعاتی در همین زمینه می باشم خواهشمندم در صورت امکان آموزش پرورش بلدرچین را در پرتال سازمان قرار دهید.

پاسخ : ضمن تشکر از پیشنهاد شما به اطلاع می رساند در سمت راست صفحه پرتال سازمان روي لينک مقالات علمی ، آموزشی و کتابخانه کليک فرمائيد از صفحه نمايان شده روی لينک آموزش های ارائه شده در مديريت امور طيور کليک نمائيد صفحه مديريت امور طيور براي شما باز می شود در اين صفحه روی لينک مقالات و آموزش های مرتبط با مديريت امور طيور کليک فرمائيد در صفحه ظاهر شده لينک مورد نظر را مشاهده می فرمائيد با کليک روي هر کدام از لينک های موجو.د در اين ضفحه فايل های آموزشي در اختيار شما قرار خواهد گرفت از جمله پرورش بلدرچين

 

متن / HTML

پیشنهاد می شود تاریخ برگزاری نمایشگاه های مربوط به بخش کشاورزی را از طریق پیامک ارسال فرمائید. 97/02/26

·         با سلام

اینجانب از بهره برداران بخش کشاورزی می باشم و بیشتر مواقع از طریق سایت شما از تاریخ برگزاری نمایشگاه های کشاورزی مطلع می شوم. زمانی پیش می آید که به اینترنت دسترسی ندارم. اگر شما بتوانید تاریخ برگزاری نمایشگاه های بخش کشاورزی را به ما بهره برداران بخش کشاورزی به صورت پیامک ارسال فرمائید ، دیگر به اینترنت جهت اطلاع از این مورد نیاز نیست.

پاسخ : ضمن تشکر از پیشنهاد شما به اطلاع می رساند در صفحه تماس با ما ، لینکی تحت عنوان فرم درخواست پیامک وجود دارد روی آن کلیک و فرم نمایش داده شده را پر فرمائید و روی دگمه ارسال کلیک نمائید تا بعد از این به شماره همراه شما مورد درخواستی پیامک شود.

 
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال سازمان جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 63317

عالی : 89%
خوب : 4%
متوسط : 1%
ضعیف : 6%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 406
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 406

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 33289462
Visitors بازديد هاي امروز: 959
Visitors بازديد هاي ديروز: 7358

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/03/30 پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا