ورود | عضویت
پنج شنبه 02 شهریور ماه 1396
 
Module Border Module Border
  صفحه راهنما 

 

- در صورتی که Header پرتال سازمان برای شما قابل مشاهده نیست نشانه آن است که نرم افزار Flash Player بر روی سیستم شما نصب نیست. جهت دریافت نرم افزار مذکور کافی است روی لینک دانلود موارد مورد نیاز و مطالب آموزشی در سمت راست صفحه اصلی پرتال سازمان کلیک کرده و در صفحه ظاهر شده نرم افزار مورد نظر را دانلود و بر روی سیستم خود اجرا نمائید.

 

- کاربر گرامی هنگام عضو شدن در پرتال سازمان آدرس پست الکترونیک خود را بطور کامل و صحیح وارد کنید تا پیام های ارسالی از طرف سازمان به پست الکترونیک شما ارسال گردد.

 

- در صورتی که تمایل دارید پیام های کشاورزی به صورت پیامک به گوشی همراه شما ارسال شود روی گزینه فرم درخواست پیامک که در سمت راست صفحه پرتال قرار دارد کلیک کرده فرم مذکور را پر و روی دگمه ارسال کلیک کنید

 

- در صورتی که سؤال ، انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید روی لینک پرسش های متداول که در سمت راست صفحه اصلی پرتال سازمان قرار دارد کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده به منظور مشاهده پرسش و پاسخ های از قبل ارائه شده کافی است لینک بخش مورد نظر را کلیک کنید تا صفحه پرسش و پاسخ همان بخش برای شما نمایان شود و در صورتی که سؤال مورد نظر شما در لیست پرسش و پاسخ بخش مربوطه نبود می توانید در همان صفحه در کادر متن پیام سؤال و یا پیشنهاد خود را وارد کرده و در کادر Email پست الکترونیک خود را (در صورتی که می خواهید پاسخ برایتان ارسال شود) و در صورت تمایل نام و نام خانوادگی خود را وارد و روی کلمه ارسال کلیک کنید. بعد از بررسی سؤالات ارسالی ، سؤال به همراه پاسخ در همان صفحه ارائه می شود و اگر پست الکترونیک خود را هم ارسال کرده باشید پاسخ به پست الکترونیک شما نیز ارسال می گردد.

 

- در صورت مشاهده شماره تماس کارشناسان بخش های مختلف سازمان کافی است از لیست کشوئی درباره ما که در سمت راست صفحه پرتال قرار گرفته ، لینک اطلاعات تماس کارکنان سازمان را کلیک کنید در صفحه باز شده روی هر کدام از بخش ها که کلیک کنید جدولی نمایان می شود که در آن نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، شماره اتاق ، عنوان شغل و شرح وظایف مدیر و پرسنل آن بخش ارائه شده است.

Module Border Module Border
 

  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال سازمان جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 17305

عالی : 85%
خوب : 2%
متوسط : 2%
ضعیف : 11%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 171
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 171

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 8785374
Visitors بازديد هاي امروز: 890
Visitors بازديد هاي ديروز: 5378

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1396/06/02 پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا