ورود |  عضويت|  EN
پنج شنبه 28 تیر ماه 1403
 

آخرین بروز رسانی 1399/09/07

 
 
  تماس با واحد مناقصات و مزايده ها

خواهشمند است جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 37913250 آقای حسين

قاسمی و 37913251 خانم سلطانی تماس بگيرید

Module Border Module Border
  کاربر گرامی لطفا توجه فرمائید 

به استناد ماده (23) قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه های اجرائی آن ، کلیه اطلاعات مناقصات سازمان از طریق سامانه پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات  منتشر و برای عموم اطلاع رسانی می گردد. لذا  کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی جهت اطلاع از مناقصات این سازمان می توانند به سامانه یاد شده به آدرس https://iets.mporg.ir  مراجعه نمایند.

به استناد ماده (۵۰) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و ماده (۹) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و ماده (۱) تصویب نامه شماره ۱۶۱۴۵/ت۵۳۵۲۵هـ مورخ ۱۶/۲/۱۳۹۶ هیأت محترم وزیران در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت پذیر سالم و عدالت اقتصادی، کلیه معاملات سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان (اعم از خرید ، مناقصه و مزایده) از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) انجام می گردد. لذا کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی جهت اطلاع از خدمات و کالاهای مورد نیاز این سازمان می­توانند به سامانه یاد شده به آدرس http://www.setadiran.ir/setad/cms مراجعه نمایند.

Module Border Module Border
Module Border Module Border
  درباره سامانه مناقصه در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بیشتر بدانید 

 

سامانه مناقصه

سامانه مناقصه امکان خریدهای عمده دستگاه های اجرایی را با پوشش برگزاری انواع مناقصه ها طبق قانون برگزاری مناقصات میسر می سازد. مديران و مسئولین تلاش مي‌كنند تا از روند برگزاري مناقصه‌ها اطلاع دقيق داشته باشند و تأخير در روند برگزاري مناقصه و اجراي پروژه را رصد كنند. ( مديران همواره به دنبال آن هستند كه بدانند هر پروژه و مناقصه‌اي در چه مرحله‌اي قرار دارد و اطلاعات شفافي را از روند برگزاري مناقصه‌ها و اجراي پروژه در اختيار داشته باشند ) نهادهاي نظارتي نيز در پي آن هستند كه با نظارت دقيق بر مناقصه‌ها و معـاملات برگزار شده، از تخلفات و برخوردهاي گزينشـي با پيمانـكاران آگاه شونـد. جهت رفع نیازمندی‌های ذکر شـده، سامـانه منـاقصـه با امـکان مدیریت هوشمند فرآيـندهای مربوطه طراحی و پیاده سازی شده است.

شایان ذکر است تمامی مراحل برگزاری مناقصه و فراخوان نظیر ثبت و انتشار انواع مناقصه های عمومی و محدود کالا/خدمات با فهرست بها و بدون فهرست بها ، ثبت و انتشار فراخوان های ارزیابی کیفی ، مشاهده و دانلود اسناد (درصورت نیاز با پرداخت الکترونیکی هزینه اسناد) ، ارسال پیشنهادها ( پاکت های الف ، ب و ج) ، ارسال پاسخ استعلام ، اصلاح مناقصه های منتشر شده ، بازپس گیری پیشنهادها و ارسال مجدد ، بازگشایی پاکت ها با امضای الکترونیکی تمامی اعضای کمیسیون مناقصه ، بررسی پاکت ها توسط کمیته فنی در مراحل مختلف ، تهیه لیست کوتاه ، اعلام به برنده ، پذیرش برنده ، انعقاد قرارداد با امضای الکترونیکی مسئولین دستگاه و تامین کننده ، ارسال و دریافت کالا/صورت وضعیت خدمات ، و انجام انواع پرداخت در قالب پیش پرداخت ، علی الحساب و قطعی (به صورت الکترونیکی/غیر الکترونیکی) با امضای الکترونیکی صاحبان امضاء از طریق سامانه مناقصه به صورت تعاملی انجام می پذیرد.

Module Border Module Border
Module Border Module Border
  درباره سامانه مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بیشتر بدانید 

 

سامانه مزایده

مزایده فرآیندی است جهت فروش و یا واگذاری امـوال منقول ( اموال قـابل نقـل و انتقال ) و امـوال غـیر منقول (ملـک ، زمین ، مستغلات و ...) به هریک از خریداران که قیمت پیشنهادی بالاتری را اعلام نمـوده باشند. این سـامانه بسـتری را برای برگزاری مـزایده‌ها با هزینه‌ای کـمتر و تعـداد بـیشتری از خریداران فراهم می‌کند. استـفاده از این سامانه ، باعث تسریع و تسهیل خـدمات‌رسانی مزایـده‌ها ، شفاف‌سازی ، کاهش زمان مراجعه مشتریان ، عدم نیاز به حضور فیزیکی ، کاهش هزینه شرکت در مزایده و رقابتی شدن خرید می‌شود.

سامانه مزایده ، سازمـان های مزایـده‌گـزار (فروشندگان) و مـزایده‌گر (خریداران) را قادر می‌سازد ، تا در بـستر الکـترونیک و امـن با رعـایـت مساوات و در شـرایط یکسان ، نسبـت به برگـزاری مـزایده‌هـا اقدام نمایند. در این نوع معامله ابتدا فروشنده حداقل قیمتی که حاضر است اموال خود را به فروش برساند ، اعلام می‌نماید. ( در برخی مواقـع قیمت کارشناسـی هم اعلام می شود) سپـس خریداران قـیمت پیشنهادی مـورد نظر خود را بـرای خرید اموال مربوطـه اعلام می‌نماینـد (قیمـت پیـشنهادی خریداران باید مسـاوی یا بزرگتر از قیمت ارائه شـده توسط فروشنده باشد) و در نهایت کالا یا مورد معامله به بالاترین قیمت پیشنهادی ، فروخته خـواهد شد.

Module Border Module Border
 
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال سازمان جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 63349

عالی : 89%
خوب : 4%
متوسط : 1%
ضعیف : 6%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 150
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 150

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 33452881
Visitors بازديد هاي امروز: 4172
Visitors بازديد هاي ديروز: 8054

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/04/28 پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا